O inwestycji

Inwestycja Park Bagatela została zrealizowana w 2023 roku. Wszystkie lokale zostały sprzedane przez dewelopera. Mieszkania dostępne na naszej stronie pochodzą z rynku wtórnego, a ich sprzedaż obsługiwana przez naszego partnera: Agencja Nieruchomości w Otwocku – Citihome Nieruchomości.

Biuro pośrednictwa Citihome z siedzibą w Otwocku prowadzi sprzedaż mieszkań, domów oraz działek zarówno z rynku pierwotnego jak i rynku wtórnego.

W celu uzyskania informacji na temat dostępnych ofert w Otwocku i okolicy należy skontaktować się z Zespołem Citihome.

Deweloper nie ponosi odpowiedzialności wobec nabywców nieruchomości, które nie są jego własnością, a nabycie następuje od innych osób prawnych bądź fizycznych.

W Otwocku-Świdrze nad brzegiem rzeki, powstaje wśród zieleni osiedle:

  • 4 kameralne budynki z windami
  • 8500 m2 ogrodzonego terenu
  • 1700 m2 lasu z placem zabaw
  • 3 garaże podziemne
  • 2 parkingi naziemne

Dobierając lokalizację i projektując budynki, połączyliśmy nowoczesną architekturę z dbałością o przestrzeń publiczną.

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji nad rzeką Świder w Obszarze Chronionego Krajobrazu jest jej ważnym atutem. Pozwala na korzystanie z pożądanych obecnie aspektów mieszkania poza miastem, bez konieczności opuszczania jego granic. Zaciszna i malownicza okolica Rezerwatu rzeki Świder, doskonale łączy atuty dzikiej przyrody z wygodą wynikającą z rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej (m.in sąsiedztwo ze stacją PKP Świder). Park Bagatela to miejsce, w którym znajdziesz balans pomiędzy kontaktem z naturą i zaletami miejskiego życia.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu znakomitej lokalizacji, najwyższej jakości architektury oraz sąsiedztwa terenów zielonych, Park Bagatela staje się idealnym miejscem do życia.

Inwestycja

Park Bagatela będzie zespołem czterech budynków wielorodzinnych wraz z trzema garażami podziemnymi. Na osiedlu planuje się budowę 70 mieszkań o powierzchni od 32m² do 141m² z przestronnymi ogródkami i tarasami. Projekt przewiduje także utrzymanie istniejącego terenu leśnego oraz budowę parkingów naziemnych i placu zabaw.

Realizacja

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło we wrześniu 2021 r. Zakończenie budowy planowane jest w II kwartale 2023 r. Wydanie ostatniego mieszkania powinno nastąpić najpóźniej w I kwartale 2024 r.

Nowoczesny styl będący wizytówką naszych projektów w połączeniu z lokalnie popularnymi drewnianymi elementami otwiera nowy rozdział w architekturze Świdra.